YolArkadaşımDizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YolArkadaşımDizisi

»-(¯`v´¯)-»уσℓ αякα∂αşıм ∂ιzιѕι ƒαη ѕιтєѕι»-(¯`v´¯)-»

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sessizliğin İçindeki Ses Susma..

YazarMesaj
SıLa
Moderatör
Moderatör
SıLa

Sessizliğin İçindeki Ses Susma.. Empty
MesajKonu: Sessizliğin İçindeki Ses Susma..   Sessizliğin İçindeki Ses Susma.. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 10:48 am

Hayatın hüzünleri damla damla inerken yüreğimin derinliklerine, özlemin buram buram içime işlendiği, yitirilmişliğin yükünü kaldıramayan omuzlarımda, ayrılıkların sewdamla buluştuğu, karanlık vuslatda vurgun yemişim...sağımda hasretimle yasaklar, solumda sen sewgilim...içimde meltem gibi esen pişmanlıklar olmazsa olmazlar...
Her günde, her saatte, her saniyede geçen yüreğimin atışları, sewgi için çarpan, çaresizliklerdeyim sensizlikte....senden bana kalan son tebessüm, dudaklarım ıslak, dilim lal, çığlıklarım karabasan olmuş bir korkunun içinde, her söz bir kurşun şimdi, yüreğime binlerce kez sıkılan...yaşanmışlıklar ve yaşanacaklar adına bir yol almalıyım şimdi...
Ayaklarıma dolanan kara bir sewdanın izleri..azaplarım her gün işgal eden, her anında dayanılmaz atfeden sewgi ve hasretin omuzlarıma yüklediği bir heyecan...
Hayat akıp giderken avuçlarımdan, usumda sadece sen...!!! Hüzünlerim sana doğru, gözlerimin perdesini arala...bir şimşek çaksın, yağsın seninle olan o güzel anlar.... bir dilek tut benim için...benim tuttuğum sadece senin için...
Susma...!!! saniyelerin yılları kıskandığı, hasretimin sana yandığı, hüzünlerimin katledildiği, susma....!!! bağır hadi, haykır hakısızlığımı...!!! hatta vur beni...!!! defalarca vur bitsin dilimin, bedenimin, ruhumun sewgi için sadece sana olan sancılarını...!!!
Yeter ki susma...!!! susuşun vurgunum olur... canıma kastın olur...sen tek sewdiğimsin bal gözlüm..!!!

14.08.2007....18:00....*SıLa*

http://anastacia-su.blogspot.com

Sessizliğin İçindeki Ses Susma..
1 sayfadaki 1 sayfası