YolArkadaşımDizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YolArkadaşımDizisi

»-(¯`v´¯)-»уσℓ αякα∂αşıм ∂ιzιѕι ƒαη ѕιтєѕι»-(¯`v´¯)-»

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sinan tuzcu roportajı

2 posters
YazarMesaj
melisa15
Moderatör
Moderatör
melisa15

sinan tuzcu roportajı Empty
MesajKonu: sinan tuzcu roportajı   sinan tuzcu roportajı Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 2:05 pm

SİNAN TUZCU

Aldatmak çağın yarattığı sosyal problem

Sinan Bey, canlandırdığınız karakterden bahseder misiniz?

- Sertaç iyi eğitim görmüş, başarılı bir mimar. Kızını ve ailesini çok seven fakat her insanda olabilen hassas noktalara sahip bir karakter. Kızı ve karısı hayatındaki en önemli noktayken, nasıl olduğunu bilemediği bir hatayla onları elinden kaçırma noktasına gelmiş. Ve o noktaya gelince durumun yanlışlığını fark ediyor.

Aldatma hem dizilerde hem de gerçek hayatta belirgin şekilde arttı. Bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

- Bütün dünyada tüketim hızı o kadar arttı ki... Elbette toplumumuzun ilişki düzenini de bu hızlı yaşam şartları etkiliyor. Sosyolojik yapımız gereği aile düzeni ve sistemine bağlı bir yapımız olsa da çoğu zaman yaşamdaki dengeleri bu yönde kuramıyoruz. Çağın yarattığı en önemli sosyal problem sanırım bu.

Erkekler neden aldatır sizce?

- Aldatmak; kadın, erkek, evli, bekar ayrımlarına ait olmamalı. Erkekler kadar kadınların da hataları olduğunu düşünüyorum.

Yine diziye dönersek, Sertaç karısını yeniden kazanmak için neler yapacak?

- Sertaç hepimizin yaşayacağı duyguları yaşayacak. Kötü karakter ya da bir canavar olmayacak! Hata yapmış bir insan. Her şeyden önce hatasını telafi etmek için önce kendisine, sonra da karısı Ayla’ya kalbini açmalı. Bu hatalarla yüzleşmeli. Ayla’nın onu affedip affetmeyeceğini
bilemiyorum.
http://www.melisaveeglence.blogcu.com
duyGUM
ÜYE
ÜYE

sinan tuzcu roportajı Empty
MesajKonu: Geri: sinan tuzcu roportajı   sinan tuzcu roportajı Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 4:59 pm

saoll paylaşım için...

sinan tuzcu roportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sinan Tuzcu Resimleri
» Sinan Tuzcu Biyografi