YolArkadaşımDizisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YolArkadaşımDizisi

»-(¯`v´¯)-»уσℓ αякα∂αşıм ∂ιzιѕι ƒαη ѕιтєѕι»-(¯`v´¯)-»

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

polat bilgın roportajı

3 posters
YazarMesaj
melisa15
Moderatör
Moderatör
melisa15

polat bilgın roportajı Empty
MesajKonu: polat bilgın roportajı   polat bilgın roportajı Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 2:23 pm

POLAT BİLGİN
Çağan Irmak adı projeyi kabul etmeme yetti

Senaryoyu ilk okuduğunuzda ne düşündünüz?

- Çok sıcak ve çok gerçekti. Yaşamın hız ve karmaşası içerisinde, kendimizi kaptırdığımız çoğu zaman anlamsız çabalardan bir an olsun uzaklaştığımızda, neleri keşfedebileceğimizi fark ettim.

Dizinin "Babam ve Oğlum" filmini anımsattığını düşünüyor musunuz?

- "Babam ve Oğlum", Türk sinemasının en önemli filmlerinden biri... "Yol Arkadaşım" da Ege’de geçiyor, ama onun dışında bir benzerlik taşımıyorlar.

Peki "Yol Arkadaşım"ı diğer dizilerden ayıracak olan ne?

- Ben rolümü, yani işimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Burada amaç farklılık yaratmak değil, işini en iyi şekilde yapmak olmalı... Çok iyi yazılmış bir senaryomuz var ve hepimiz işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Bu bir Çağan Irmak projesi... İlk kez mi Çağan Irmak projesinde yer alıyorsunuz?

- Evet. Zaten Çağan Irmak adı bile projeyi kabul etmem için yeterliydi. Onun yazdığı bir projede çalışmak benim için çok heyecan verici. Senaryo öylesine güzel yazılmış, hikáye öylesine güzel anlatılmış, karakterler öylesine gerçek ve ince ince işlenmiş ki, bana kalan sadece bunu en iyi şekilde canlandırmak. Dizi ve kamera oyunculuğunda çok fazla deneyimim yok ama ilk kez bu kadar kusursuz yazılmış bir senaryo okudum. Sadece senaryoyu okumak bile bir keyifti.

Dizide çocukluk aşkını unutamayan Suat karakterini canlandırıyorsunuz. Sizin çocukluk aşkınız oldu mu, hatırlıyor musunuz?

- Oldu, olmaz mı? Çocukluk aşkları gerçekten unutulmuyor.
http://www.melisaveeglence.blogcu.com
duyGUM
ÜYE
ÜYE

MesajKonu: Geri: polat bilgın roportajı   polat bilgın roportajı Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 4:56 pm

[b]saoll paylaşım içiN
aysun

MesajKonu: Geri: polat bilgın roportajı   polat bilgın roportajı Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 11:47 am

Very Happy:D:D:D gerçekten çok yetenekli bir oyuncu aynı zamanda da komik

polat bilgın roportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Polat Bilgin Resimleri